Wpis z mikrobloga

#driveidzienadziwki

Umówiłem się już konkretnie choć jest niewielkie ryzyko że będzie musiała przełożyć spotkanie.

Ale mam dziś stres, aż mnie ściska. Nie wiem dlaczego, przez telefon była bardzo miła i ogólnie kontaktowa, ma być masaż relax i w ogóle, później również deepthroat i bez ograniczeń co do ilości zbliżeń.

Niby super ale w ogóle jakoś dziś nie mam nastroju.
  • 10
@DRlVE: Zrób tak: idź najpierw na sport - pobiegaj, popływaj bądź zrób 50 pompek bez przerwy - zmuś się w tym przed wyjściem do prostytutki, której zapłacisz, żeby była z Tobą. Potem pomyśl czy pójście na dziwki naprawdę ma sens i czy w Twojej godności płacenie za możliwy "seks" tylko przez określony limit czasu naprawdę jest spoko. Od razu potem zjedź sobie na ręcznym i machnij znowu 50 pompek i/lub zmęcz
@Tino: dopiero teraz przeczytałem, dzięki za to co napisałeś, zamierzam nad sobą pracować. Nie chce straszyć fanow i obserwujących tag że był to ostatni wypad, ale to możliwe. Wolę inwestować w siebie, dziś to zrozumiałem. Mam nadzieję że następny wpis pod tagiem będzie o czymś zupełnie innym. Pozdrawiam