Wpis z mikrobloga

Elo anony, tutaj anon z problemami hazardowymi w interesach, inb4 #!$%@? na /$/. Jutro upływa termin zapłaty za dostawę pewnej substancji, na której zarobię, a raczej zarobiłbym, grube dolany. Jest jednak jeden problem, mianowicie nie mam kasy na to żeby owe zamówienie opłacić, a ludzie, u których zamawiałem - nazwijmy ich kontrahentami, nie są z gatunku tych, z którymi można negocjować.

Od razu uprzedzam "protipy" tutejszych biznesmenów: nie, nikt mi nie da kredytu na zakup tego co zamierzam kupić, a z "chwilówek" nie wystarczy, bo potrzebuje około 20 tys. zł.

Jako że mam dosłownie nóż na gardle, a na kara w tym roku nie było jeszcze poważnej inby, więc mówię co następuję. Zamierzam dziś w nocy zdobyć te pieniądze grając w ruletkę. Obliczyłem sobie że zaczynając z tym co aktualnie mam na zakup (około 5 tys. zł) potrzebuje 2x zagrać "za wszystko" żeby wyjść z kłopotów i w 2016 zarobić swój pierwszy milion xD . Wiem, że to #!$%@? pomysł, ale w sumie jak jutro nie będę miał pieniędzy, to i tak mnie okradną i spuszczą #!$%@? w najlepszym wypadku więc nie mam już chyba nic do stracenia.

Duble decydują czy stawiam na czarne czy czerwone inb4 zero, nasrajcie se do ryja, jeśli uda się wygrać to będę miał 10 tys. i wtedy triple decydują czy gram czarne czy czerwone. Zaraz dostarczę zdjęcie z czasoznaczkiem, muszę tylko wpłacić kasę.

#truestroy #coolstory #pasta xD #dziendobry
  • 3