Wpis z mikrobloga

Planuję od dłuższego czasu zakup #tablet chuwi [nie wiem, który model] z windowsem. Chyba na blackfriday będzie go najlepiej kupić. Dobrze myślę? Gdzie go najlepiej kupić? Znawców, proszę o odpowiedź czym różni się VI8, HI8, VI10.
Jeśli ktoś ma ww. tablety to proszę o opinie dotyczące wydajności. Czy się zawiesza. Jak z baterią? Dziękuje
#banggood #gearbest #jd
#aliexpress
  • 19
@VoreCC: Czy przy jednocześnie uruchomionym office i przegladarce wszystko chodzi płynnie? Jak jest czas pracy na baterii podczas używania przeglądarki? Zgaduję, że programy typu Corel, będą się muliły?
@kubabe: jezeli przedmiot jest wysylany z kraju EU i nie jest wysylany ze skladu celnego to musi już mieć opłacony vat, wiec nie gadaj głupot. kraj pochodzenia nie ma znaczenia vat placi importer w kraju w którym jest dokonywany import. Jezeli firma żółtego w kraju eu posiada status składu celnego to vat może być naliczony -> to tak jakbyś Ty był importerem a kraj z którego jest wysylany tylko przystankiem
@desperados999: No nie pisałbym, gdyby taka sytuacja mi się nie przytrafiła. Zamawiałem telefon z gearbest'a przesyłeczka szła z Holandii i doliczyli mi VAT. Ba nawet nie interesowało ich, że na deklaracji była kwota 22 dolanów :D