Wpis z mikrobloga

@Mehqods: A czemu nie? Moje nazwisko jest w nicku na wykopie, na fb mam ksywkę.

@primera: @Harmofy: Oczywiście wypok nie zawiódł, obadaliście cały screen a nie to co miało być puentą. Żadna dyskusja nt zablokowanych treści na fb, i ich sensu, przydatności się nie wywiązała.
  • Odpowiedz
@rfeliga: Z tego co widzę to zablokowałeś WSZYSTKO prócz górnego i bocznego pasta z listą znajomych i czatem.

Chcesz kwestionować przydatność tego co zablokowałeś?

Aa i to nie wina wykopu, w każdym miejscu w internecie reakcja była by podobna, chyba że wysłałbyś zrzut ekranu do facebooka.
  • Odpowiedz
@primera: Dokładnie :) Dziś przeleciałem całą stronę, i stwierdziłem, że nie znalazłem zupełnie nic naprawdę interesującego. Jedyna przydatna rzecz to czat jako źródło informacji. Scroll myszy odpocznie!
  • Odpowiedz
@rfeliga: Facebook niby fajny, ale nie uznaje go do kontaktów z ludźmi ze świata "realnego", a do wirtualnego. Twierdze że co wirtualne to wirtualne, a co realne to realne, nie lubię mieszać tych światów.
  • Odpowiedz
@primera: Ciekawe podejście. Ja fb używam zamiast smsów i skype'a do videokonferencji głównie. i praktycznie każdą osobę z fb znam, bo rozumiem, że Ty przez fb piszesz do ludzi których nie znasz, bądź mieszkają gdzieś dalej, tak?
  • Odpowiedz