Wpis z mikrobloga

@elbankiero: wycofana niby ze sprzedaży. Jest sporo produktów do formowania włosów męskich i damskich lepszych niż od Wella.

Warto czasami wydać 50zł i mieć produkt o wiele lepszej jakości i którego wystarczy o wiele mniej nanieść przez co starcza na długi okres.
@Vojak: polecisz coś? ja niedawno zapuściłem trochę dłuższe włosy i używam (chyba dosyć taniej) pasty got2b beach boy. musi być matowa i nadawać włosom w miarę naturalny wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@tymeek: dużo osób poleca właśnie tą got2b. Może jest dobra, nie wiem. Ja przetestowałem tylko jedną do tej pory z tych niby lepszych i jest to A+ Shine Moulding.

http://www.progress.pl/473-shine-moulding-shine-paste-100-ml.html

Tylko, że niby jest błyszcząca ale nie za mocno. Mimo wszystko jak mi się skończy to też chcę przejść na coś w pełni matowego.

Przy czym ja używam teraz głównie lakieru i suszarki. Moja fryzjerka pokazała mi, że bez pasty w
@Vojak: ok dzięki. powiem ci, że dla mnie jest spoko, mam taką w kubeczku z niebieskim deklem. widziałem ją już u dwóch kumpli i wczoraj kupiłem drugie opakowanie, bo się sprawdza. wcześniej miałem też schwarzkopf,w żółtej tubie, też matowa, ale była bardziej wodnista.