Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy. Mam dla Was kolejne #rozdajo! Rozdałem już ponad sto antykradzieżowych etui na kartę bankową z logo Futunext (Twój inteligentny dom ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Okazja do rozdawnictwa jest taka, że puszczam w Internety animowaną infografikę o wahadłowcach i liczę na to, że rozejdzie się wiralowo i zrobi mi ostre promo mojej książki. Pomożecie? 10 etui dla plusujących wpis, oraz kolejne 10 dla tych, którzy zaplusowali oraz wykopali na główną moje znalezisko:
http://www.wykop.pl/link/2870739/bezkresna-przestrzen-kosmiczna-zagadkowa-nawet-dla-najwiekszych-umyslow/

Oraz, jak zwykle jeszcze jedno #rozdajo o wartości 400 zł, ale tylko dla plusujących pierwszy komentarz! Zanim zaplusujesz, przeczytaj, czy w ogóle Ci się przyda! Propozycja tylko dla obecnie budujących/remontujących dom albo mieszkanie. Rozlosuję czterogodzinne konsultacje technologiczne (na żywo lub przez skype). Nie namawiam do automatyki domu, pomagam w projekcie okablowania, doborze rozwiązań technologicznych w domu (ogrzewanie, wentylacja, alarm, i wiele innych), doborze osprzętu naściennego, multimedialnego itd. Pomagam podjąć lepsze decyzje.
Szloch - Czołem Mircy. Mam dla Was kolejne #rozdajo! Rozdałem już ponad sto antykradz...

źródło: comment_0OtTixVDnU4RAJiGk74DWa644g1cAm4A.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Jestem zainteresowany konsultacjami technologicznymi w domu/mieszkaniu (udostępnij wiadomości prywatne, żeby był z Tobą kontakt w razie wygranej!)
  • Odpowiedz
@Marty_MacFIy: W sumie błędnie założyłem, że już wszyscy je znają. To etui chroniące karty bankowe (debetowe, kredytowe) przed niepowołanym odczytem zbliżeniowym (Paypass, Paywave) na przykład w tramwaju.

Dlaczego etui są fajne?
* Bo chronią karty przed odczytem
* Bo można oddzielić kilka kart w portfelu (np. by używać karty miejskiej bez wyjmowania z portfela)
* Bo można tam zmieścić 2-3 karty, bilet, banknot i mieć mirkoportfel na wieczorne eskapady
  • Odpowiedz
@korynt: Rzeczywiście etui jest trochę większe od formatu karty i w portfelu bardziej nadaje się do włożenia w miejsce na zdjęcia/bocznej kieszonki. Co do testowania - wystarczy płacąc w biedrze przyłożyć kartę bez wyjmowania z etui.
  • Odpowiedz
@Szloch: jeszcze nie miałem okazji podziękować. Etui jest spoko, faktycznie nie idzie zapłacić kartą jak jest otulona. Można uznać ze działa. Propsy tez za odręczne pisanie. Powodzenia z
Futu. Prawilny z Ciebie Mirek.
  • Odpowiedz
@mahometgej: Odpisywałem już wyżej w tej sprawie:
Dzięki. Zapytam. Wcześniej z wykopaniem książki nikt z administracji nie zwrócił mi uwagi, że zrobiłem coś nie w porządku.
A sam się spodziewam, że nie powinni z Wykopu narzekać, skoro nakręcam im koniunkturę kontentem i rozdawnictwem.
  • Odpowiedz