Wpis z mikrobloga

Siemano mireczki, sluchajta. Mam do wydania 7,5 - 8,0 k na telewizor. Celuję w 55-65 cali, nie mam pojęcia co wybrać i oczekuję na Waszą pomoc. Budżet raczej taki jak napisałem, nie chce wydawać więcej, nie potrzebuje wykrzywionego ekranu, liczy się dla mnie jakość obrazu, 4K (telewizji nie oglądam, bardziej pod XBOX One) oraz dobra marka.

#telewizja #rtv #kiciochpyta #pytanie oraz może nie potrzebnie ale, #pcmasterrace
  • 12
  • Odpowiedz
@logitech07:
Jak ma być w przyszłości potrzebne, jak XOne razeem z PS4 już nawet nie wrzucają FHD, bo sprzęt zwyczajnie tego nie ciągnie? Celowałbym prędzej w mocną stacjonarke z bezprzewodową klawiaturą z wbudowanym Touchpadem a do grania bezprzewodowy kontroler od XOne i poza stratą paru marnych exclusiwów wyszedłbyś mega na plus.
  • Odpowiedz
@logitech07: eee no nie wiem, wszędzie słyszy się o tym, jak to konsole w większości gier nawet stabilnych 30 klatek na full hd nie mają, a Ty chcesz w to grać na 4k? Pomijam fakt, że chyba nie mają w ogóle supportu 4k jeszcze? (ale tego nie wiem, tak tylko kojarzę)
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: @Howkin dobra, #!$%@?ć te 4K w konsoli, potrzebuje TV minimum 65 cali na ścianę i szukam pomocy.
Moje typy (znalazłem w necie) :

SHARP LC70LE747E
SHARP LC-70UQ10E
Thomson 65UA8696 Curved
Panasonic TX-65CX410E
Philips 65PFS7559/12
PHILIPS 65PFS7559/12
Philips 65PUS7600/12
Philips 65PUK7120/12
  • Odpowiedz