Wpis z mikrobloga

#postmanstories

Kilka miesięcy temu, wrzuciłem zdjęcie pewnej książki, a raczej książeczki. Napisałem tam też, że fajnie by było ją mieć.

Tego samego wieczora, pisałem z moim bratem będącym na obczyźnie. Pokazałem mu zdjęcie okładki. Rozmowa toczyła się dalej już na inne tematy.
- Postman znalazłem tę książkę - zakomunikował brat mój.
- A możesz ją kupić?
- Pewnie. Daj mi chwilę.

Minął jakiś czas. Dostaję prywatną wiadomość od @sorek, który generalnie pytał gdzie mieszkam.

- Ważne pytanie, bo będę przyjeżdżał do Polski i chciałbym Ci coś podrzucić :) - zakomunikował
- Hmm... muszę się zastanowić na ile ci ufam ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Powiem wprost. Kupiłem ci tę książeczkę.

Gdy zobaczyłem tę wiadomość to szczena opadła mi do samej podłogi. Nie mogłem jej pozbierać dziesięć minut.

W tym samym czasie mój brat pisze, że znalazł książkę ale jak kliknął kup... to wyskoczyło, że już nie ma. A ja w swoim roztargnieniu pomieszałem wszystko i myślałem, że właśnie stałem się posiadaczem dwóch ,,The Postman Stories,,

Dziękowałem już Sorkowi ale po czasie uznałem, że należą mu się publiczne podziękowania.

Jest, dobrym, bezinteresownym człowiekiem i szanuję go za to bardzo. Mam nadzieję, że kiedyś, może na wyspach... będę miał okazję się odwdzięczyć.

Dziś będę pił jego zdrowie... I jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ za prezent.

-----------------------------------

A ,,The Postman Stories,, jest cudowną książeczką o listonoszu, który pisze historie dla dzieci, o gadających listach, o zwierzętach, o piórze i atramencie, i o wielu innych przyziemnych sprawach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Old_Postman - #postmanstories

Kilka miesięcy temu, wrzuciłem zdjęcie pewnej książk...

źródło: comment_pkBBuMJ3biUYVcgr2jL03CEeFjs7fWv3.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Ja tam Sorkowi ufam.

A jeśli chodzi o brata na obczyźnie, to cóż, cieszę się, że jesteś tutaj z nami. Ja też mieszkałem na obczyźnie 2 lata, wróciłem i prowadzę prosperującą firmę, także się da jak się chce :)
  • Odpowiedz