Wpis z mikrobloga

Kolejka w TESCO. Jakaś babka z dzieckiem i słyszę

-Mamooo! Mamo patrz ta pani ma czerwone włosy!

-Mhm...

-Mamo ale dlaczego ta pani ma czerwone włosy? Mamo...Dlaczego?!

-No bo już tak ma....

-Aha

Naprawdę, aż tak łatwo zaspokoić dziecięcą ciekawość? ;D

Swoją drogą czułam się przez to wyobcowana :<

#zycie #dzieciecaciekawosc #dzieci
  • 22
  • Odpowiedz
@blondeblossom: to już jest ten typ rodziców, dla których dziecko to członek rodziny, które trzeba utrzymać, opiekować się i czasami w niedzielę jak jest czas dać trochę miłości.
  • Odpowiedz
@Jagodka87: teraz mam blond taki ciemniejszy trochę, zastanawiam się nad miodowym, na moich włosach będzie to taki wpadający w rudy... z drugiej strony ten który mam jest spoko i odrostów nie widać
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: To był żart ;p Będę nosić do czasu aż mi się nie znudzą :D

@dzolll: Radzę spróbować chociaż w photoshopie sobie zmienić najpierw bo jak ja wyszłam taka od fryzjera to płakałam :< A że wcześniej miałam jasny blond to różnica była... Bycie impulsywnym jest głupie i trzeba się do błędów przyzwyczajać bo niektóre ciężko naprawić ;)
  • Odpowiedz
@dzolll: całe życie generalnie byłam blondynką (nie licząc małych epizodów) a jakiś miesiąc temu przyciemniłam włosy do brązu ale fryzjerka zostawiła mi kilka blond pasemek, teraz włosy są już jaśniejsze bo farba się wypłukała, jest więcej refleksów jasnych i chyba lepiej się tak czuje :) zdecydowałam się na przyciemnienie też ze względu na odrosty, ale chyba jednak blond zwycięży :P
  • Odpowiedz
@blondeblossom: @Jagodka87: jeśli już się zdecyduję to na pewno będzie to jakaś zmywalna farba żeby ewentualnie szybko wrócić do punktu wyjścia :) z drugiej strony ledwo doprowadziłam je do kultury szkoda je tak traktować farbą teraz
  • Odpowiedz
@Jagodka87: Też mi się puszą. Odżywki wygładzające, jedwab, i fakt tak jak pisze @dzolll szczotka lepsza niż grzebień. Proponuję zamówić jakiś szampon przeciw puszeniu się z za granicy ;) Niby pytanie nie do mnie ale skoro też mam problem to pomogę ;p
  • Odpowiedz