Wpis z mikrobloga

Daniel T.
R. Ramanthan

ako 1.95

co prawda kudryavtsev zaskoczył wszystkich wygrywając z millmanem po kursie 5 (3,5 złapane na live ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale gość ewidentnie miał ze sobą jakiś problem, oglądałem ten mecz i było sporo przełamań, a millman grał niezły piach więc nie sądzę żeby to nagle kudryavtsev dostał jakiegoś mega talentu. od daniela dostał #!$%@? lekko tydzień temu i nie sądzę żeby coś się od tamtej pory zmieniło. niepokoić może jedynie właśnie ta wygrana kudryavtseva z millmanem i #!$%@? który dostał daniel od millmana parę dni temu. ale zobaczymy.

ramanthana nie oglądałem ani razu w tym itfie(streama to tu żadnego się nie znajdzie), ale obstawiony jest on samymi plackami więc spokojnie powinien go wygrać. to już chyba półfinał o ile dobrze pamiętam, a jego przeciwnik to coś koło top500 atp. wszystkie poprzednie mecze wygrywał w stylu 6-2 6-2.

jednakże kurs 1.3 na ramanthana może wydawać się podejrzany, tak samo jak i nie wiadomo co zagra dzisiaj daniel więc stawka nie tak gruba jak na fritza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

równie dobrze można liczyć na to, że kudryavtsev dostał nagle mega formy i zagrać na niego singla, ale ja tam ruskim nie ufam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

daniel gra u siebie, chociaż takie argumenty mnie nie przekonują ;p

http://itfprocircuit.tennis-live-scores.com/scoreboard.aspx?tid=M-FU-IND-16A-2015

drabinka turnieju w indiach

#bukmacherka
  • 9
@greegor4: ebdena dużo oglądałem i pewnie bym go grał.. ale.. jak widzę, że sugita #!$%@?ł zoppa, który był w niezłym gazie, a potem roberta to chyba jednak zaryzykowałbym sugite po takim kursie.. a ito bym chyba w ogóle nie ruszał, ale jak już bym miał grać to thompsona ;p