Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki - #pytanie | Jak wiecie - dziś - pijany Polak zażartował w samolocie, że ma bombę. Samolot lądował awaryjnie, interweniowali antyterroryści. Reszta wystraszonych pasażerów kilkanaście godzin spędziła na bułgarskim lotnisku. Jaki rachunek powinien dostać nieodpowiedzialny pasażer, aby już nigdy nie zachciało mu się podobnego żartu?

Podpowiemy:

A. Duży
B. Bardzo duży
C: NIEBOTYCZNY

PS. można wybrać więcej niż jedną odpowiedź. Można dopisywać własne odpowiedzi.
  • 27
@FaktyTVN: nie żywię do was hejtu jak większość mirków, oglądam fakty na tvnie bo na kraśkę w wiadomościach nie mogę patrzeć, ogólnie nic do was nie mam, ale ten post jest tak słaby że lepiej już by było jakbyście nic nie pisali
@FaktyTVN: Mirki/Mirabele!! Jaki rachunek powinien dostać TVN? Co zrobić żeby oni przestali, kłamać, manipulować, grzać jakieś pierdoły, a milczeć kiedy jest poważna afera? Co robić kiedy zapraszają komentatorów, którzy nastawiają opinie publiczną tylko na jedną opcję?

Jeszcze jedno.

@FaktyTVN: Och już samosądy się marzą. Po pierwsze, należy udowodnić winę przed sądem primo. Po drugie primo wysokość ewentualnego, powtarzam - ewentualnego wyroku leży w gestii sędziego. Wiem, że w waszym państwie prawa gość nie miałby już dwóch rąk, a córka była czwarty raz gwałcona. W imię sprawiedliwości oczywiście. Po trzecie primo ultimo ten wpis jest w ogóle nieśmieszny, i atencyjny.
Pobierz n.....y - @FaktyTVN: Och już samosądy się marzą. Po pierwsze, należy udowodnić winę p...
źródło: comment_6PawynoUkW4dGBNISFuxBFxmGbqtYLsp.jpg