Wpis z mikrobloga

Dobra #rozowepaski, teraz na serio, bo jest jedna taka rzecz, której zupełnie nie umiem pojąć - co wy do cholery macie z tymi #!$%@? ogromnymi misiami? To jest jakiś konkurs? Im większego dostaniesz misia, tym mocniej jesteś kochana? Nieważne czy laska jest mądra, głupia, brzydka, ładna - miś musi być. Mam koleżanki, które potrafią zaprzeczać praktycznie wszystkim stereotypom na temat kobiet, ale te pluszowe #!$%@? powtarzają się zawsze.
O CO TU CHODZI?

#logikarozowychpaskow #pytanie
S....._ - Dobra #rozowepaski, teraz na serio, bo jest jedna taka rzecz, której zupełn...

źródło: comment_QkuAlDiW1aTMZ3bHJVvOTe0r3VBoeeDI.jpg

Pobierz
  • 22
@Salieri_: dla mnie miś od chłopaka był "nocnym przytulaskiem" do którego mogłam się w każdej chwili przytulić mając wrażenie że przytulam się do Niego, przez co czułam się bezpieczniej() a rozmiar nie miał znaczenia (rozmiar misia oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@Hyakinthos: Spoko stary, ja cię nie oceniam, tolerancja to podstawa
@rdza: @alma_: @wdzwr: @koniuczynka: @zielony_kurczak: dzięki za odpowiedzi dziewczyny - po przeanalizowaniu wszystkich, wyłania się pewne ogólne rozwiązanie - udało nam się ustalić, że misie co prawda zagracają mieszkanie i łapią kurz, ale kiedy w pobliżu nie ma kota ani niebieskiego, to można się do takiego przytulić. A jak jest się troszeczkę #!$%@?ętym to można jeszcze