Wpis z mikrobloga

@golyy316: Mam na myśli proces globalizacji, dążenia do coraz większej centralizacji prawodawstwa i ustawodawstwa na świecie aż do utworzenia jednego państwa-planety ze wspólną walutą, rządem światowym, wolnej od wojen. Czy on uważa on że taki jest obecny kierunek naszego rozwoju cywilizacyjnego ?
@golyy316: jeśli byś mógł zapytać o szczegóły takiego przeszkolenia. ile trwa trening, na czym polega trening fizyczny, na czym testy psychologiczne, czy w domu też się usprawnia w jakiś sposób, tzn. czy ma odpowiedni trening utrzymujący go w idealnej kondycji fizycznej. czy prowadzi jakąś kronikę/kartotekę bandytów, jak to wygląda, czy ma to w komputerze, czy w biurze na wielkiej ścianie, jakieś podstawowe sposoby tropienia przejawów terroryzmu, żebyśmy sami mogli zareagować i
@golyy316: ALE. Czekaj chwile, twierdzi że unia (europejska) prędzej czy później polegnie ? Dzisiaj w radiu 5 razy słyszałem jak to Donald Tusk wychwalał w Berlinie że Unia utworzyła bezkonfliktową Europę, a korzyści ekonomiczne i finansowe zrzucał na drugi plan, do tego bardzo miło wypowiadał się że takie były cele przy projektowaniu UE, aczkolwiek wiele razy spotykałem się z opinią że Adolf Hitler nadał zarys UE już w Mein Kampf albo
@mk321: Nie gral, facet ma 56 lat. Ale uwierzcie mi, nie dalibyscie mu wiecej niz 45 lat. @WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: Alez bardzo prosze: raz na pol roku ma cwiczenia z bronia palna, raz na pol roku ma cwiczenia z roznych technik walki, te cwiczenia trwaja od tygodnia, do dwoch. Ogladalem nawet filmiki z nich - nie wyglada to jakos imponujaco, ale zapewnial mnie ze to najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze metody. Nie posiada zadnej