Wpis z mikrobloga

Rzeczowe i merytoryczne wystąpienie. Jedyna normalna partia w tym Sejmie, potwierdza się to, że warto było na nich oddać swój głos. Nowoczesna jak dla mnie najsensowniejszym ugrupowaniem z dobrą wizją państwa.
#nowoczesnapl #petru #polityka
szymaxxx - Rzeczowe i merytoryczne wystąpienie. Jedyna normalna partia w tym Sejmie, ...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zgnily: @Dimetyloamina: Jak czytam wasze komentarze to mi się niedobrze robi. Śmierdzące kłamliwe trolle. Jeszcze gość wrzuca pisowskie gadzinówki jako źródło faktów. Brak rozumu i godności.
  • Odpowiedz
Hmm, widze, ze operacja szalupa ratunkowa zakonczyla sie powodzeniem, malo kto pewnie pamieta ale PO tez bardzo dobrze i ladnie mowilo co to nie zrobi i jaka to partia rzadzaca jest zla, dla mnie fakty sa takie, ze Petru to uczen wielkiego krola europy, mowi podobne rzeczy jak on 10 lat temu, wiec logiczne, ze pierwszy wniosek jaki mozna wyciagnac to to, ze jego ewentualne rzady beda wygladaly bardovl podobnie :)
  • Odpowiedz
@kalisiak: Jakie prawactwo? PiS to najbardziej lewicowa partia w sejmie, nawet te czerwone suki z SLD mówiły że 500zł na każde drugie i kolejne dziecko niezależnie od dochodów to niepoważny pomysł.
  • Odpowiedz
@jart: mam podobnie gdy widzę wasze ogarnięcie w tematach politycznych, łap garść podstawowych faktów o Petru:

Zaczynał jako asystent Frasyniuka w UD, studiując jednocześnie u Balcerowicza, potem dostał od razu pracę w CASE (wsławili się m.in. lobbując za OFE), potem asystent Balcerowicza w rządzie Buzka, potem przystąpił do UW. Współpracował z Forum Obywatelskiego Rozwoju, założonym przez Leszka Balcerowicza. W 2013 był ekspertem i współprowadzącym – wraz z ks. Kazimierzem Sową (duszpasterzem PO) – program Moralność i etyka czasów kryzysu w stacji religia.tv. W 2014 krótko był przewodniczącym rady nadzorczej Polskich Kolei Państwowych na czele, których prezesem jest Kuba Karnowski również asystent Balcerowicza i przyjaciel Petru. W między czasie w dowód uznania dostawał wygodne synekurki, został oddelegowany nawet do BŚ.

Mainstream po wyborach prezydenckich znalazł się z ręką w nocniku i musiał na szybko kręcić ten bicz z gówna. Zrobił tak bezczelnie ewidentną manipulację w postaci partii "buntu", ze środowisk już skompromitowanych, że tylko zdesperowane lemingi są w stanie coś takiego łykać. Kto normalny zakłada partię po kampanii prezydenckiej, podczas której miał wyśmienitą okazję, by za darmo promować siebie i swoją partię? Tylko ktoś kto nie chce srać do własnego gniazda, natomiast sra kasą. Mało tego Petru w tych wyborach popierał rządzącą partię, którą teraz krytykuje. Żenada.
Pieniądze? Koszty kampanii PiS i PO w zeszłych wyborach to po 30 mln zł, a Petru przez pół roku miał wydać 3 mln? Litości. Ten człowiek stworzył partię z niczego. Gdzie do niego takim biedakom jak PSL i SLD które na kampanię wydawały po 10 mln. Mało tego, on najpierw musiał wypromować partię, czyli jego koszty zaczęły się 6 m-cy temu, gdy normalna kampania trwa 6 tygodni max. Już na starcie Balcerowicz (potem Petru) zakupił sondaż w IBRIS i Millward Brown, i zamieścił odpowiednio w Rzeczpospolitej i TVN. Nikt tego nie wliczy w te 3 mln, a było i jest
z.....y - @jart: mam podobnie gdy widzę wasze ogarnięcie w tematach politycznych, łap...

źródło: comment_VO3Etb2yV1B4eCj1cadPbsEy3HbiBgmx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz