Wpis z mikrobloga

Dziękuję za wasze rady i opinie. Łyknąłem je wszystkie, przetrawiłem i oto co z tego wyszło: naildt.com
Zmieniłem trochę koncepcję strony, pozmieniałem większość tekstów i całkowicie przeprojektowałem dashboard.

Dla przypomnienia: "Naildt" to serwis motywacyjny, którego główne ficzery to:

1. Gotowe wyzwania. Szybko i łatwo możesz dodać własne.
2. Wyzwania na 12 dni - przez tyle dni wykonujesz codziennie jakąś czynność zaznaczając poszczególne dni jako zaliczone.
3. Historia twoich osiągnięć - w jednym miejscu masz zapis wszystkich swoich sukcesów.
4. Docelowo ma działać na urządzeniach mobilnych. W każdej chwili możesz szybko zapisać swoje postępy.
5. Wykonywanie misji, zdobywanie poziomów i odznak
6. Cechy serwisu społecznościowego - czyli zapraszanie znajomych (to jeszcze nie działa) i obserwacja ich postępów.

Za każdą opinię na temat nowej wersji serwisu tradycyjnie każdy ma u mnie 3 plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam @mortt @emtei @m_bielawski @Pro100wryj @npsr @Centurio93 @le1t00 @Huzio bo ostatnio mieli jakieś uwagi

#naildt #motywacja #startup #webdev

Sorry, że jeszcze raz ale zapomniałem dodać tagi :/
  • 20
@SeQQ: dzięki:) dashboard niedługo poprawię, ogólnie mobile jeszcze nie całkiem dobrze działa bo nie widziałem sensu robić rwd dopóki na 100% nie dopnę wyglądu na desktopie
@rotero: sam, oprócz grafiki która była na zlecenie. Z tym, że teraz interfejs się zmienił więc i tak musiałem dużo rzeczy własnoręcznie przeprojektować. Tak w ogóle to marzę o grafiku z którym mógłbym się zakumplować i z którym robilibyśmy razem serwisy:)
@le1t00: dzięki za info, idzie na listę poprawek. Menu może po prostu podniosę, żeby zakrywało logo.
Użytkowników ograniczyłem tylko do 12-dniowych wyzwań bez możliwości dodania opisu i zdjęcia.
@metan: Opcjonalne oczywiście. Możesz ukryć pod buttonem np. dodaj więcej informacji i rozwijana lista.
W zamyśle mam to, że np masz zadanie 'wykonaj coś tam' i opcjonalnie w opisie można podać kroki aby to zrobić.