Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki z #csgo :) Dzisiaj prawdopodobnie będę miał nowy komputer, na którym z chęcią zapoznam się z nowym csem - na 1.6 za dzieciaka spędziłem wieeeele godzin, teraz miło będzie pójść z duchem czasu i pograć w nową wersję policjantów i terrorystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytanie do Was - jak zacząć? Pobieram zapewne steam, i tam kupuję csa, tak?
Na początek chciałem kupić jakąś sensowną myszkę, podkładkę, oraz słuchawki. Na wszystko mogę przeznaczyć max 200 zł - polecicie coś?
Jakie są największe różnice pomiędzy GO a 1,6? Widziałem jakieś skiny broni, noży itp - o co w tym chodzi, za co się je zdobywa? Zielony jestem kompletnie :)

Dzięki z góry za wszystkie informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PcMasterKira: polecam g100s, zwłaszcza na początek bo głównie zalecana do wyższych czułości. Mi przy sens 1.5 i 400 dpi po szybkim przejechaniu zaczyna gubić sensor. Na a4techy x7 bym uważał bo cięzko teraz na optyczną trafić.
  • Odpowiedz
@PcMasterKira: @drzwi_do_piwnicy: @Meejt: @MordimerMadderdin:
Dobra panowie, nowy komputer już jest :) Działa jak talala jak to nowy, zaraz się biorę za instalację CSa, tylko muszę ogarnąć myszkę. Zdecydowałem się na bloody v8m z ich firmową podkładką. Bardzo wygodna w trzymaniu, tylko mam jeden problem - za cholerę nie mogę ogarnąć jak ją zaprogramować pod zwykłą pracę na windowsie - chodzi mi głównie o czułość.
  • Odpowiedz
@PcMasterKira: Jakoś udało się okiełznać tę myszkę, Twój schemat bardzo dużo pomógł. Myszka, wydaje mi się, że ma spory potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°) W nocy ściągnę cs go, i jutro jak wszystko dobrze pójdzie, przetestuje ją w czasie gry.
  • Odpowiedz