Wpis z mikrobloga

@marianbaczal: My nie wiemy tego co wie PiS i Prezydent RP dr Andrzej Duda. A myślę, że oni wiedzą, że II instancja mogłaby udupić p. Kamińskiego. Wbrew pozorom to nie tacy idioci i równie dobrze mogliby poczekać do rozstrzygnięcia sądowego. Skoro nie poczekali, to mieli jakiś poważny powód. Dokonali analizy ryzyka i kalkulacji.

Strata wizerunkowa na początku rządów > ryzyko skazania p. Kamińskiego i afera, że skazany człowiek jest posłem, a
@gulamin: Jestem pewny że jest coś w tej sprawie czego nie wiemy. Kaczyński idiotą nie jest, musiał sobie zdawać sprawe że wystawia się na ostrzał całej III RP (media, opozycja etc etc ). Spotkałem się z teorią że to może być jakieś ukrte ostrzeżenie do obecnego wymiaru sprawiedliwości, czy wypowiedzenie wojny. Druga teoria jest taka że przez zarzut Kamiński nie miał dostępu do tajnych informacji przez co nie mógłby sprawować swojej
@Wolnosciomierz: dobra a nie boisz się jak to może się dalej potoczyć? Skoro służby mogą dopuszczać się wszczynania postępowania bez wcześniejszego popełnienia przestępstwa przez "podejrzanego"? Bo mnie martwi to co można dalej z tego przepychać. Według mnie powinni postawić na nowego człowieka na posadzie szefa a Kamińskiego po prostu odsunąć.