Wpis z mikrobloga

@e-satan: A jesteś pewien na 100% że chcesz lapa do gier? Popełniłem kiedyś ten błąd, kupując sobie alienwara do gta iv. I to była chyba ostatnia gra, która wyglądała na nim naprawdę spoko, a potem kij mnie strzelał bo zastanawiałem się non-stop czy nie zapłonie żywym ogniem
@e-satan: Aj na matrycę nie popatrzyłem, ale serio zastanów się nad 15'', jest znacznie bardziej mobilna (wiem z doświadczenia), a to tylko 2 cale. Jak będzie potrzebował czegoś konkretnego to podpinasz pod monitor 24 cale lub więcej ;)

Wersja bez ssd tylko 100zł drożej.
@e-satan: Inny proces technologiczny, taktowanie taktowaniu nierówne. Dawne pentium 4 miały 3 GHz a są znacznie słabsze niż obecne jednordzeniówki ;)

Różnica wydajnościowa pewnie w przypadku laptopów jest zerowa, ale na baterii może trochę dłużej działać, a 100zł to nie jest duża dopłata.
@e-satan:

Quote from notebookcheck.net:

According to the specified clock rates and the improved architecture, the Core i7-6700HQ should perform roughly on par with the former, somewhat higher clocked Core i7-4720HQ (Haswell). Under long-lasting full load, the Skylake chip will take the lead over Haswell-based predecessors, as the advanced 14 nm process leads to a higher energy efficiency and reduces throttling.


https://forum-en.msi.com/index.php?topic=261698.0

Tutaj masz jeszcze to.
W skrócie mniejsze temperatury i mniejsza