Wpis z mikrobloga

Ja nie pracuję, ale wydaje mi się...


@ZjednoczonaEuropa:

No i co w tym złego/dziwnego? To, że nie pracuje ma automatycznie oznaczać, że nie może się wypowiadać na tematy związane z rynkiem pracy?
  • Odpowiedz
No i co w tym złego/dziwnego? To, że nie pracuje ma automatycznie oznaczać, że nie może się wypowiadać na tematy związane z rynkiem pracy?

Nie no , niech sie wypowiada , niezla bezka z tego rynkotarda


@shogu: @xvovx: A jak jest bezrobotny albo nieletni? W sumie jakby nie patrzeć cenzura. Związkowcy jakoś mogą się wypowiadać o zakładach w których pracują, a jakoś żaden prezesem nie został, a to oni dyktują
  • Odpowiedz
@ZjednoczonaEuropa: TY GŁUPI LEWAKU! SIEDZISZ SOBIE NA SWOIM STOŁKU PIEPRZONY URZĘDASIE, A NORMALNI, POWTARZAM NORMALNI LUDZIE NIE PRACUJĄ PRZEZ LEWACKI PODATEK DOCHODOWY! W DODATKU GARDZICIE TYMI NORMALNYMI LUDŹMI, MIMO, ŻE WCZEŚNIEJ IM UTRUDNIACIE!
  • Odpowiedz
@troodon: nie chodzi o bycie w młodzieżówce tylko o to że wypowiada się o prawie pracy samemu nigdy nie pracując, nie ma pojęcia jak wygląda sytuacja z pracą na rynku dlatego ta jego wypowiedź jest absurdalna
  • Odpowiedz
Nie no , niech sie wypowiada , niezla bezka z tego rynkotarda


@shogu:

Z tego co ja słyszałem to gość powiedział tylko tyle, że każdy powinien mieć wolność wyboru w kwestii formy zatrudnienia. Nie, no faktycznie beka w #!$%@?. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz