Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś sposób, żeby przy przeglądaniu fb jak natrafię na ciekawy artykuł który chciałbym przeczytać później żeby dodać szybko do pocketa? Teraz mam za dużo klikania bo klikam w link otwiera się w facebookowej przeglądarce, klikam żeby załadowało się w safari i z safari mam przycisk do dodania do pocketa. Jest jakiś szybszy sposób?

#ios #aplikacje #pocket
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczywowewiadrze: dobra widze, ze nie ma szybszej metody niestety. Polecaja paper facebook (inny klient fb) ktory ma mozliwosc bezposrednio eksportowac do pocketa, ale... jest dostepny tylko w amerykanskim appstore...
  • Odpowiedz
  • 0
@prawdziwek: akcja ktora twoje udostepnione posty zapisuje do pocketa, udostepniam sobie posty ktore tylko ja widze, ale chyba za szybko sie za pomoca tej apki nie aktualizuje widze teraz. Lepsza bylaby akcja ktora zapisuje linki dodane po prostu za pomoca opcji na fb "zapisz link" bo nie robiloby takiego smietniku. Mozna jakos w latwy sposob cos samemu zrobic takiego? Bo nie znalazlem takiej opcji w miejscu gdzie sie przygotowuje samemu jakas
  • Odpowiedz