Wpis z mikrobloga

do firmy dzwoniła babka z firmy 4k projekt i przedstawiła ofertę - jednorazowa opłata 400 zł i nasza firma będzie nadal reklamowana w google maps, w google, w wp i onecie. coś mi tu śmierdzi. oszustwo czy nie? #pracbaza #firma #biznes
  • 17
  • Odpowiedz
@galaxypx: właściciel firmy się na to zgodził i jutro ma przyjechać kurier z dokumentami i paczką za pobraniem (owe 400 zł). można po prostu odmówić przyjęcia tej paczki bez żadnych konsekwencji?
@tobiasz22
  • Odpowiedz
@GreenWeb: @galaxypx: @tobiasz22: dzisiaj rano zadzwonili i powiedzieli, że kurier przyjedzie i do zapłaty będzie 400 zł. w przypadku anulowania reklamy płacimy karę 300 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na szczęście kuriera odesłałem z kwitkiem, za 15 minut telefon od tej firmy dlaczego odmówiliśmy. no i powiedziałem, że nie chcemy mieć nic z nimi do czynienia - tylko się babka spytała dlaczego
  • Odpowiedz
@pw1: za takie bezczelne klamstwa jak to o karze ktos sie nimi powinien zajac. mozna bez konsekwencji zerwac kazda umowęzawartą na odleglosci w przeciagu bodaj 2 tygodniu, a co dopiero odwołać kuriera..
  • Odpowiedz
@tobiasz22: szef starszy człowiek - nie do końca ogarniający tego typu przepisy mógłby powiedzieć "dobra nie będę się użerał zapłacę to". i pewnie na takich ludziach żerują.
  • Odpowiedz
Odświeżam temat dla potomnych.
Firma 4K Projekt - Poznań dzwoni z numerów 61 6663749, albo 61 6662959 i nadal oszukuje. Powołują się na ustalenia telefoniczne które nie miały miejsca, albo proponują przedłużenie umowy którą rzekomo podpisaliśmy rok temu, albo proponują podpisanie umowy po bezpłatnym okresie tekstowym.
Zawsze straszakiem jest zniknięcie z wyników google.
Są perfidni - a wytknięcie wcześniejszych kłamstw powoduje rzucenie słuchawki.
  • Odpowiedz