Wpis z mikrobloga

@Storczycki: @bocznica: Bo telefonu używam do pracy, a wychodząc z domu rano, o godzinie 16.00-17.00 miałem padniętą baterię. Dlatego ajfon to gowno, pomimo fajnego softwaru, fajnego wykonania i przede wszystkim w miarę sensownego rozmiaru (that's what she said ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Gdyby bateria trzymała przynajmniej od rana do nocy, to pewnie bym do dzisiaj z nim był. W marcu mam dostać 6s, zobaczymy jak
@JPNZ: mam 5s, używam go dosyć mocno (głównie rozmowy, dużo internetu i endomondo) i na ten moment mam 40%, a telefon odłączyłem od ładowarki o 7 rano. Może twój egzemplarz był wadliwy?
@MrXavery: Możesz mi napisać jak trzyma bateria w 6s i 6s plus? Jedyny minus ale przekreślający ten tel. To tak jak u kolegi który zagazował swoje Audi S8 i po miesiącu kazał wymontować instalację. Dobrze chodziło, taniej się jeździło, ale tankować musiał co 200km.

@kubapolice: Wątpie, kolega z pracy przy podobnym stylu używania miał zbliżone czasy, chociaż fakt że i do 19.00-20.00 potrafił czasami dociągnąć. Teraz jak telefon ma już
@JPNZ: nie mam 5s. Ale faktycznie czas pracy baterii nie zachwycal. Moze byla jakas trafiona sztuka? Mam w domu 3 sztuki ip. 5c roczne trzyma bardzo dlugo i zero problemow. Wiekowa 4 jest na chodzie do dzis i dziala bez problemow. Jedynie 4s widocznie kiepsko trzyma bateria sle to tel dziecka wiec jest zajechany przez gierki.