Wpis z mikrobloga

Ma ktoś takie coś jak Transmiter FM? Posiadam fabryczne radio, na kasety i co tu duzo mowic, jest #!$%@?, bo adapter kasety gra srednio, mimo ze najdrozszy i niby najlepszy jaki znalazlem za cale 20zł, do tego szum kasety jak w starym magnetofonie.
wymiana radia raczej nie wchodz wgrę ze wzgledu na to ze jest wbudowana w caly panel, a znowu emulator zmieniarki kosztuje 300zł.
To jak ma ktoś Transmiter? polecacie, odradzacie? jaki posiadacie i za ile?

Pobierz Methagen - Ma ktoś takie coś jak Transmiter FM? Posiadam fabryczne radio, na kasety i...
źródło: comment_DzQYTsPWdgtrzm0Zsn81PwELSQn1W3sZ.jpg
  • 16
@Methagen: kupiłem w tesco za 14zl. gniazdo jack zepsuło się praktycznie odrazu, ale zarówno z USB, jak i karty pamięci gra całkiem nieźle. Moja rada- kup najtańszy, jaki znajdziesz, te droższe są dokładnie takie same w wykonaniu.
@Methagen: mam dokdnie taki sam model, tylko pod jakims brandem, kupowalem w MM, juz nie pamietam, za ~50 zeta, bo wczesniej probowalem te najgorsze gwna po 15 zeta od kumpli i oczywiscie kaseta :) nie ma porownania - jakosc lepsza i od kasety i i od tych transmietrow po 15 zeta - ja jestem zadowolony, jakosc taka jakbys radia sluchal, u mnie zestroilem gdzies pod koniec skali FM i zero przebic