Wpis z mikrobloga

@Remasky: Kup jej coś związanego z jej zainteresowaniami, albo podpytaj ją/jej koleżanki co by chciała. Ja np. nie lubię dostawać od mojego niebieskiego ubrań/kosmetyków/biżuterii etc., takie rzeczy wolę sobie sama kupić.
@Remasky Podaruj jej część siebie, poświęć jej czas, zrób jej niespodziankę i zabierz ją w dniu urodzin do opery, albo escape room'u lub może jakiś wypad do SPA - coś czego nie robicie codziennie a potem np. kolacja w jakiejś fajnej restauracji albo jeszcze lepiej, sam przygotuj w mieszkaniu ze świecami, płatkami róż etc. Wykazanie własnej inicjatywy jest cenniejsze niż szybki zakup perfum czy biżuterii. Polecam do tego w ramach upominku np.
Podaruj jej część siebie, poświęć jej czas, zrób jej niespodziankę i zabierz ją w dniu urodzin do opery, albo escape room'u lub może jakiś wypad do SPA - coś czego nie robicie codziennie a potem np. kolacja w jakiejś fajnej restauracji albo jeszcze lepiej, sam przygotuj w mieszkaniu ze świecami, płatkami róż etc.


@Cisnienie @Remasky: Jako #rozowypasek odradzam stanowczo, bo może skończyć się fochem - cały czas myślałabym, że mi się
@Remasky Kup jej dużą (ale nie za dużą, jeśli nie ma jakiejś nadwagi to tak z L) męską bluzę z kapturem albo bez. Teraz się robi zimno to będzie miała ciepło, a jak jeszcze jej wypsikasz bluzę swoim perfumem to już wgl. Kupiłem na urodziny, też 21, mojej różowej taką z H&M z coś ala kominem, bez kaptura, rozmiar L i byłą wniebowzięta. Kupiłem jej też wtedy złotą bransoletkę z serduszkiem, i