Wpis z mikrobloga

Mirki! Udało się. Wylądowałem na Mun i szczęśliwie z niego wróciłem. Oszczędzę Wam opisywania ile to nieudanych prób dokonałem i z jakimi problemami musiałem się zmierzyć. Pewnie dla większości z Was to żaden achivement, ale dla świeżaka takiego jak ja to powód do dumy! Idę spać jako człowiek spełniony. Poniżej sprzęcior, który umożliwił podróż mojemu Kerbalowi.


Mun Invader 1.

#kerbalspaceprogram #nocnazmiana #achievementcompleted
Nedved - Mirki! Udało się. Wylądowałem na Mun i szczęśliwie z niego wróciłem. Oszczęd...

źródło: comment_tUXsDUj08gD0bKqPliatxwXgirXn3rzu.jpg

Pobierz
  • 12
@Piter232: @Kuork: @Helsantonio_Montes: No wiem, że wyszedł trochę bydlak, ale z tych części co mam w tym momencie nie umiałem zbudować nic "prostszego". Orbitowanie Muna i powrót spoko, ale tu musiałem jeszcze wylądować na powierzchni księżyca. Nie używam poradników bo to słabe. Może brzydkie, duże, drogie, ale własne i działa a jak mówią jak coś jest głupie, ale działa to nie jest głupie. Tak z ciekawości, macie jakieś screeny
@Nedved: Używasz Kerbal Engineer Redux? Ile to cudo ma delta-v? Teraz spróbuj Minmusa, powinno być prościej, a można tam na przykład zbudować kopalnię. No i oczywiście zbierzesz punkty nauki i odblokujesz lepsze części.
@haussbrandt: Nie używam jeszcze żadnych modów. Właśnie siadam na google poszukać jakichś przydatnych. Coś polecasz? Chodzi mi o jakieś dobre na start, bo jak sobie od razu zainstaluje 100 turbo-pluginów to pewnie się w nich zgubie.