Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać pierwszy odcinek serialu 'Pakt' i chciałbym zobaczyć kolejne...

Z tego co widzę, legalnie dostępne są one w sieci jedynie na HBOGO, gdzie nie mogę założyć konta, bo nie mam żadnego pakietu TV kupionego (nie mam telewizora - to może być powód).

Komu i ile mam zapłacić, aby legalnie zobaczyć pozostałe odcinki tego serialu?
Jakieś linki do stronek, gdzie mogę tanio zobaczyć pozostałe odcinki? chciałbym móc zapłacić per odcinek - nie chcę abonamentu na kto-wie-co na rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #seriale #pakt #film
  • 8
@imlmpe: drugi odcinek jest do obejrzenia (nieoficjalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) np. tu. Nie ma opcji wykupienia pojedynczych odcinków od HBO. Na stronie HBO możesz założyć to "konto na próbę" na 7 dni nawet bez posiadania telewizora, tylko trzeba podać swój numer ze zgodą na spam od nich, ogólnodostępne "wirtualne" numery są powykorzystywane, to jest minus tej rejestracji.
zakładając tam to "konto na próbę" na 7 dni dostanę dostęp do wszystkich odcinków czy tylko pierwszych dwóch?


@Swiper: dostaniesz dostęp do tylu odcinków ile będzie tam udostępnione. Teraz są dwa, jutro będzie trzeci. Jak chcesz na darmowym koncie oglądać cały sezon, to odczekaj 3 tygodnie, aż opublikują wszystko ;)