Wpis z mikrobloga

Wśród moich znajomych festiwal #!$%@? fundowany przez Facebook: nie ukrywajmy, nie potrafimy zrozumieć co czują rodziny osób, które zostały zamordowane. Współczucie jest oczywiste i naturalne, ale nie potrafimy choćby w promilu tego odczuć. To nie zarzut.

Ale to takie modne pokazać, że jesteśmy wrażliwi i bardzo zaangażowani, dlatego dodajmy na FB status z emotkami wyrażającymi modlitwę i ustawmy sobie flagę Francji na profilowym. Sumienie takie czyste empatia taka duża wow.

Nie wiem kto jest bardziej #!$%@?: Facebook dodając taką funkcję czy ludzie z niej korzystający?

#zamach #zamachwparyzu #francja #paryz
Pobierz
źródło: comment_5EQTD1f5bUXr1I3R884wvKKuIvIKs1vF.jpg
  • 8
@Quinn: też nie do końca, ludzie którzy ustawiają te zdjęcia chcą pokazac, że nie jest to dla nich obojętne. Ze wczorajsze wydarzenia nie spłyneły po nich jak po kaczkach. Lepsze to niz to co działo się z flagami tęczowymi i polskimi.
@pawelczixd: taka manifestacja zaangażowania przypomina mi jedynie przypowieść o wdowim groszu. Za 2 dni nie będą pamiętać o zamachu jeśli w telewizji albo w internecie nie będą już o tym pisać.
Nie wiem kto jest bardziej #!$%@?: Facebook dodając taką funkcję czy ludzie z niej korzystający?


@Quinn: A może ludzie wśród których wywołuje to ogromne oburzenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)