Wpis z mikrobloga

#pytanie #logikarozowychpaskow #wtf

Słuchajcie mireczki jaka imba z moim #rozowypasek. Prosiła mnie bym po nią dzisiaj pojechał autem pod kanjpe bo wyjście z koleżankami motzno. No dobra, jest noc, parę kilometrów do domu, nie chce by wracała sama nocą, to po nią pojadę.

Jadę na ustalone miejsce, bo dostałem sms, że już będzie czekać na mnie zaraz na miejscu.

Jestem, podjeżdżam. Nie ma jej. Dzwonie. Nie odbiera. 4 razy próbuję dzwonić, aż sygnał się urywa.
Po 4-razie oddzwania - w telefonie słychać, jak jest wielce zadowolona, głośno gada ze swoimi koleżaneczkami.
Muszę chwilę słuchać tego pitolenia, w końcu orientuje się, że jest połączona...

"Już idę"

Czekam.
No jest po 2 minutach.
Ja motzny #!$%@?, bo nie po to się po kogoś dzwoni, by potem mieć go w dupie i sobie #!$%@?ć z koleżaneczkami i nie patrzeć na fon. Mówię jej spokojnie ale z dużą irytacją, że uważam, że jak po mnie dzwoni, to powinna być szczególnie czujna i czekać na mnie a nie mieć #!$%@?.

I wiecie co? Dostała wścieklizny. Nagle wielki szał, furia, odpina pas jak już jedziemy, spinka od pasa jebła aż w szybę i ta się wyrywa że ona chce iśc na piechotę jak ja jej robię WIELKIE PRETENSJE.

To jej mówię, by się uspokoiła, bo to przecież ja po nią pojechałem, przecież nie musiałem, i tylko jej mówię, że jak się KOGOŚ PROSI o przysługę to się robi wszystko, by nie nie miał żadnych problemów/nie musiał czekać.

#!$%@? sążny jak jebnięcie Wezuwiusza, które #!$%@?ło Pompeje.
"mam ciebie dosyć" "odchodzę"

#niebieskipasekface

Wiecie może co się właściwie #!$%@?ło?
Co sądzicie mireczki poza faktem, że ma bolca na boku?
kaszankowypotwor - #pytanie #logikarozowychpaskow #wtf

Słuchajcie mireczki jaka im...

źródło: comment_j2ah2fRRoHngMNPSoXoUr4d9XpI0U1l3.jpg

Pobierz
  • 25