Wpis z mikrobloga

@licho_nie_spi: narracja jest taka, że uchodźcy uciekają do Europy przed takimi terrorystami, jak ci z Francji. Naprawdę są takie głosy, a jutro będą to powtarzać wszyscy eksperci...
  • Odpowiedz
  • 3
@licho_nie_spi: Ja czekam na festiwal #!$%@? zwany "prowokacja środowisk faszystowskich"..." Nie zdziwiłabym się gdyby to faszysci zorganizowali te zamachy, żeby podburzyć ludzi przeciwko uchodźcom..." - takim rakiem poczęstowano mnie dziś w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kinlej: co za #!$%@? menel #!$%@? :/ ale humor mi z rana zepsułeś tym cwelem. Jestem w szoku, ze ktos moze byc tak glupi i jeszcze publicznie zaczyna od orgazmow,wtf :/
  • Odpowiedz
@licho_nie_spi: FB zmieniło zdjęcie profilowe na francuską flagę, pierwszy najbardziej plusowany komentarz dodał jakich Ahmed pisząc, że wczoraj w Bierucie też były zamachy i zginęło lub zostało rannych 41 osób i ci co zginęli byli muzułmanami i pyta jak można oskarżać muzułmanów o terroryzm..._ z tymże 60% ludzi w Libanie to muzułmanie, więc kto mógł dokonać tego zamachu?? pewnie wojujący chrześcijanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)... ale
  • Odpowiedz