Polecam sobie skoczyć na #hokej od czasu do czasu. Dzisiaj drugi mecz w tym sezonie na jakim byłem, Sosnowiec z Tychami. Muszę przyznać, że Zagłębie grało bardzo dobry i wyrównany mecz, grali ostro bez respektu dla Tyszan, strzelili brameczkę, szybki, dobry hokej.... szkoda tylko, że przez pierwsze dwie minuty. Potem totalnie stanęli i GKS robił sobie co chciał i pierwsza tercja 1-4. W drugiej jeszcze Tychy grały bo Sosnowiczan już nie było na lodowisku, a w trzeciej to się już nikomu nie chciało i całe widowisko uratowała bójka w ostatnich minutach meczu. Było widać przepaść pomiędzy Zagłębiem a GKSem, niestety :(
#polskahokejliga #zaglebiesosnowiec #gkstychy
Pobierz ThrashMetal - Polecam sobie skoczyć na #hokej od czasu do czasu. Dzisiaj drugi mecz w...