Wpis z mikrobloga

To już trzeci miesiąc i nic. Ciągle się pytam samego siebie na ch*j płace za internet. Wraca człowiek do domu po całym dniu i nawet wieczorem w jedna debilna grę nie może zagrać, po co mam płacić 49 zł miesięcznie za 4 "mega" i problemy z pingiem? Przecież i tak w nic nie zagram na czymś takim, ani coś pobrać bo wolny, ale ja jestem głupi. Zostaje granie w gry które nie wymagają ciągłego połączenia i oczywiście je kupić w "fizycznym" wydaniu bo pobieranie na 4 "mega" to masakra... A nie czekaj przecież ku*wa teraz nawet pudełkowe wydania gier nie zawierają całej gry na płycie i dodatkowo trzeba połączenia internatowego by móc choć ją legalnie uruchomić. I to ciągłe lanie wody przez dostawce, że to wina serwera, tylko ku*wa mam rozumieć, że wszystkie serwery poza krajem mają problem? Chyba czas na telefon + pakiet 1 GB internetu na miesiąc. Na strony internetowe i okazjonalną YT powinno wystarczyć.

ps: dlaczego dostawcy nie mogą mieć w swojej usłudze abonamentu hmm no nie wiem dla "graczy"?
#gorzkiezale #internet #csgo
Issei - To już trzeci miesiąc i nic. Ciągle się pytam samego siebie na ch*j płace za ...

źródło: comment_75sXZWyqwW3EIo1LRr0TpiuumOiAzXOb.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@gdziesiu: A to już zależy, bywa że pakiety, a jak nie one to ping. W każdym razie zawsze są w np takim csie "choke" duże. Radiówka + operator mojego dostawcy (orange) robią swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@MCRodzyn: Tak, ale dostawca pisał mi, że nie ma na to wpływu i korzysta z sieci TPSA. Wcześniej problemy były bo wszystko było po "opentransit", a teraz idzie po "telia". Teraz jak będę szukał dostawcy to takiego u którego nie ma przepływu przez nich, a najlepiej jak by orange/neostrada nie miała nic wspólnego z dostarczaniem łącza.
  • Odpowiedz
@MCRodzyn: Problem z tym, że dostawca radiówki dużo nie może zrobić, gdyż po jego sieci jest wszystko dobrze, ale problem zaczyna gdy wychodzi do jego dostawcy czyli neostrady, a ta kieruje ruch np do serwera w cs przez serwery "telia" które często nie wyrabiają.
  • Odpowiedz