Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu do większej ilości ludzi trafiają wpisy @gnida84, który pod tagiem #gnidamabialaczke zdaje "relację" ze swej choroby. Widziałem już wpis człowieka, zainspirowanego poniekąd tymi wpisami, deklarującego rzucenie palenia. A Ty, drogi Mirku, dasz się tą historią zainspirować?
Bo ja mam #oswiadczenie. Drogi @gnida84 z całego serca życzę Ci powrotu do zdrowia. Chciałbym żebyś wiedział, że Twoja historia pchnęła moją leniwą dupę do przetrząśnięcia mieszkania (po przeprowadzce!) i odnalezienia bardzo ważnej koperty. Postępując według instrukcji w niej zawartej, niniejszym zostałem (no kurde muszą przyjąć!!) dawcą szpiku. Miej świadomość, że to co robisz w efekcie może dzięki moim komórkom uratować komuś życie. Dzięki Tobie, mam nadzieję, ja pomogę w leczeniu potrzebującego. Dziękuję za Twoją energię, mam nadzieję że trochę mojej dotrze do Ciebie.
A Wy Mirki - rejestrować się!!
http://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca?gclid=CPT704GWjckCFSgXwwodXDgDtA
koters - Od jakiegoś czasu do większej ilości ludzi trafiają wpisy @gnida84, który po...

źródło: comment_vsT7stTvf3kcOZUffAgYE9IF6l7K3p1B.jpg

Pobierz
  • 21
@koters: Namawiał bym jednak na rejestrowanie się w poltransplancie a nie w dkms. W necie pełno jest informacji dlaczego lepiej wybrać poltransplant, chodzi głównie o politykę prywatności. Jeśli nawet się to już zmieniło to i tak niesmak pozostał.
@Mietek997: Poltransplant mnie zlał z góry do dołu. W 2007 roku chciałem się zarejestrować u nich, jako potencjalny dawca komórek macierzystych. Nie odpowiedzieli mi ani na maila, ani nawet na list tradycyjny, który do nich wysłałem. Zaś DKMS zarejestrował mnie "od ręki".
@koters: Ja się dziś zarejestrowalam. Co prawda nie wypok byl tego przyczyną - uderzył mnie wpis na fb - ale co za różnica, czekam na przesyłkę. Jestem co prawda przypadkiem do konsultacji z lekarzem, ale to jeszcze mnie nie skreśla.