Wpis z mikrobloga

Fantastyczna noc. Nie mogę spać, bo chłopak, którego kocham od kilku lat grał mi na pianie... po czym teraz mi opowiada o jakiejś nowej lasce z Tindera, która niby jako pierwsza zauważyła jego małą bliznę.
Super bulwo. Kilka lat temu Cię po niej miziałam, po czym znalazłeś sobie jakąś bogatą księżniczkę,która Cię wykorzystywała i sypiała z innymi jak nie patrzyłeś a ja musiałam Cię zbierać. To ja znam się na winie, zapraszam Cię na koncerty jazzowe i ja jestem w Ciebie wpatrzona od #!$%@? 4 lat.

#feels #tfwnobf #zwiazki #niebieskiepaski #nocnazmiana
  • 119
@Tsukiko: Niepotrzebnie robisz jakieś podchody. Uderzaj bezpośrednio i tyle. Jak będziesz się tak skrywać i stawiać w niepewności to jasne, że on będzie w międzyczasie korzystał z Tindera itp. Powiedz jasno czego chcesz i żeby on też się konkretnie określił. No chyba, że podoba ci się takie ciąganie jak teraz. Jak wasze chęci się będą zgadzać to super, jak nie to nie ma co marnować na siebie czas.
@Tsukiko: Nie Ty jedna, przeżyłem coś takiego dwa razy. Faktem jest to, że facet w takim stanie jest średnio pożądany przez kobiety, dlatego w pewnym momencie zmieniłem swoje nastawienie.