Wpis z mikrobloga

fritz @1.4
raptors @1.28
utah +13.5 @1.26

ako 2.26

fritz - przyszłość amerykańskiego tenisa, przewiduję top100 w następnym roku. chyba najbardziej utalentowany zawodnik młodego pokolenia z USA. większy talent od smitha, chociaż smith ma większe doświadczenie. oglądam fritza już od jakiegoś czasu i idę w niego.

raptorsów nie ma chyba za bardzo co tłumaczyć, knicks nie powinni stanowić dla nich żadnego zagrożenia.

a utah to jeden z meczów w którym można spodziewać się niespodzianki(wygranej utah) stąd największy możliwy handi dodatni.

#bukmacherka
  • 14
smith póki co praktycznie każdym pierwszym serwisem trafia w pole, ciężko będzie mu to utrzymać w 2 secie. a fritz dzisiaj wyjątkowo cienko wygląda, jednak wierze, że wyciągnie.
@PvpMastah: raz na rok są, a po co Ci :D tam bukom nawet się nie chce kursów robić i zreguły jest 1.8/1.8 i po statystykach idzie ogarnąć i robić niezły hajs, z tydzień-dwa poogarniałem kto jest kto i coś tam idzie wygrać, ale dawno nie grałem i chyba czas do nich wrócić
@PvpMastah: no właśnie, dlatego polecam ten styl życia, jak lubisz się bawić w jakieś młode talenty ( ahh aż mi się przypomina janowicz xD ) to warto pójść jeszcze dalej i obstawiać gimnazjalistów, buk też nie ogarnia tematu, a wtedy można robić hajs ( ͜͡ʖ ͡€) jak znajdę wolną chwilą to poczytam popatrzę może wrzucę jakieś typy z dupy, których i tak nikt nie zagra bo nie