Wpis z mikrobloga

@Sherrax: Ja ogólnie oprócz długiego czasu realizacji zamówienia nie mogę narzekać na TB. Ale słyszałem, że lubują sie w myleniu zamówień :) Ja mogę polecić na pewno homebrewing, szybko wysyłają i nigdy się nie zawiodłem ;)
@Sherrax: @WapniakZJury: @RomeYY: @Krzys91: To ja polecę piwopiweczko.pl z Chorzowa. Może nie ma jakiegoś cudownego wyboru, ale jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się, żeby chłopaki źle zamówienie przygotowali.

Słody niby gotowe do odbioru/wysyłki są dopiero na drugi dzień, ale jak ktoś zamówi sobie rano i chce odebrać osobiście, to na 95% będzie miał towar gotowy do odbioru jeszcze tego samego dnia.

Poletzam chłopaków motzno ( ͡º
@Krzys91: Co do homebrewing, to również muszę tutaj polecić ten sklep ze względu na sposób realizacji reklamacji. Kupiłem mieszadło piwowarskie i co prawda trafiłem pechowo, bo po pierwszym warzeniu zaczęło się rozsychać i pękać, ale wystarczył jeden email ze zdjęciem i wyjaśnieniem sytuacji i za kilka dni miałem nowiutkie mieszadło.
@Sherrax: stary nigdy z nimi nie miałem żadnych problemów. Dzwoń wiele razy. Chyba będę w przyszłym tygodniu coś kupował to jak będę to dam ci znać i możesz dzwonić do mnie i może wtedy.
@spunky: jeden, dwa dni.

Uwarzone, około 21 juz było po robocie ;) Jutro NZ ale przelewam na cichą i gęstwę z niego ładuję prosto do dzisiejszej aipy ;)