Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Kupiłem kilka przydatnych rzeczy i kilka ierdol ktorych bym nigdy nie kupił bez kupony bo po tygodniu beda sie kurzyc.

Nie mialem 200 kuponow jak ktos tutaj tylko kilka, zrobiłem kilka zamowien i skorzystałem z promocji, nie odswiezalem strony, nie mam budzika na 17, nie stoje w kolejce i nie wyszarpuje sobie rzeczy przed kims a nawet sie dzielilem tym co sie fajnie opłaca kupic, a jakby u ciebie 5zl
@Oskarek89: mam dwa konta bo na jednym kupiłem kolezance cos niegrzecznego a nie chcialbym zeby chinczyk sie pomylil i wyslal na mo adres domowy :P

Gdyby nie mieli z tego zysku to nie dali by kuponow, pewnie wszystko wpisuja w straty firmy, albo dostaja od panstwa kase a z reszta maja teraz tyle maili i taka reklame + szybka wysyłke ze jak kiedys bede chcial cos kupic to u nich a
@Oskarek89: Tu sie zgodzę, głupio jest mi kupować bezużyteczne rzeczy których nigdy nie użyję. Z rzeczy których nie użyję a zamówiłem to kolczyki (brane jako zapychacz) więc w sumie czekam na każdą rzecz od nich bo się przyda
@Oskarek89: jezeli nie ma w tobie dziecka to wspolczuje zycia, a oni zrobili teraz taka konkurecje dla innyc sklepow tego typu ze pewnie zamiast wzrosnac sprzedaz przez PROMOCJE jakie oni jakims cudem tez robia to spadła