Wpis z mikrobloga

Mireczki tak sobie myślę jaki #komputery zestaw złożyć z monitorem 144Hz pod #csgo
Ktoś ma doświadczenie w składaniu i podzieliłby się jakimś fajnym zestawem.
Im taniej tym fajniej chodzi mi tylko, żeby zestaw był sensowny i przy graniu w csa potencjał monitora byłby wykorzystywany.
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Wilk: mam monitor Benq XL2720Z 1ms reakcji 144hz.
Jak gram w F1 2015 w 144 klatkach, to człowieku ja tam siedzę na tej przedniej masce bolidu i frunę razem z nim ( ͡° ͜ʖ ͡°) został zaprojektowany również pod CS'a ma masę opcji z których nigdy nie korzystałem. Nie będziesz miał większego wyboru, bo dobre monitory policzysz na palcach jednej ręki (nie mam na myśli g-sync
I-___-I - @PanWilk: mam monitor Benq XL2720Z  1ms reakcji 144hz. 
Jak gram w F1 2015...

źródło: comment_UMVOGL6874PAHWtjZAYdlLRSmi6wXuCw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pan_Wilk: btw. taka mała anegdotka. Kupiłem z pół roku temu monitor Benq XL2411z, odpaliłem sobie 144hz i myślę, ale miód malina, chodzi jak marzenie. 2 miechy temu zaktualizowałem windę do 10 i automatycznie zmieniło mi hz na 60. Finał tego jest taki, że o zmianie zorientowałem się dopiero w zeszłym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jurigag: p------o z kolorami, przy dobrej konfiguracji kolory są spoko. Napisał gościu, że skleja kompa pod cs'a, a nie do oglądania filmów i brandzlowania się jakością obrazu.
  • Odpowiedz
@pszemek1337: luz, to te 144 hz wyciągnie mu w sumie prawie wszystko, ale ja bym na jego miejscu celował w 240-288 stałe fps @ssjfrytek: to może jesteś ślepy, nie wiem, ja różnicę widzę od razu w kolorach między tnkami a ips
  • Odpowiedz