Wpis z mikrobloga

@whahazhutou: Ciekawe. Chciało ci się śledzić tag pod względem aktywności użytkowników przez podnad pół roku / prześledzić wpisy z pół roku po to żeby obrażać ludzi? Czy po prostu wyciągnąłeś te fakty z dupy? I swoją drogą, jeśli ktoś faktycznie siedzi przez pół roku, rok na tinderze i rwie pustaki, to może dlatego że udaje mu sie je posuwać i mu to pasuje?

Gratuluję, drugi raz dostajesz ode mnie order robienia
@xXProLiteXx: a masz dowod ze tak nie jest? Czy po prostu wyciagnales te fakty z dupy? Czesto jest tak ze jak ktos nie rucha od miesiecy/lat to az razi w oczy od samych komentarzy, jakby je ruchal to by nie wstawial co chwile zdjec i nie zalil sie ze nikt go nie lajkuje
@whahazhutou: nie, po prostu #!$%@?ą mnie twoje gówniane komentarze. Przez taki syf jak ciebie poziom wykopu spada, a ludzie uciekają na reddita. A jak chcesz wycieczki osobiste robić, to świadczy tylko o tym że skończyły ci się rzeczowe argumenty, i po prostu chcesz porzucać gównem jak szympans.

Kolejny raz, brawo. Myślałem że dno już osiągnąłeś, ale najwyraźniej ktoś ci rzucił łopatę.
@whahazhutou: Z czytaniem ze zrozumieniem też słabo widzę. "syf jak ciebie", nie "tylko ciebie" - nie jesteś pępkeim świata, choć co do obniżenia poziomu się przyczniasz. Jeden rzucający gównem szympans więcej. I nie "stwierdziłeś faktu" tylko wysunąłeś hipotezę bez jakichkolwiek faktów, opartą na... uprzedzeniach? Własnej sytuacji? Kij cię wie. Dalej robisz #!$%@?ę z logiki. Żal wogóle czasu na ciebie mały człowieczku.
@xXProLiteXx: jak ja mam z toba rozmawiac jak ty sie od razu obraziles bo prawda w oczy kole, kazda normalna osoba wie ze polowa wykopu to kuce a kuce uwazaja sie za niewiadomo kogo, obserwuje ten tag od poczatku i widze ze jest kilka osob ktore jada na tym tagu od poczatku i samemu przeplatajac posty z szydzeniem z kobiet i placzu czemu nikt go nie lajkuje