Wpis z mikrobloga

nigdy nie jeździłem uberem, ale nie rozumiem dlaczego auta muszą być młodsze niż te 8 czy 9 lat? Nie przeszkadzałaby mi jazda nawet 15 czy 20 letnim autem, byleby dojechać. A informacja o aucie (w tym zdjęcia) powinna być umieszczana przy zamawianiu kursu (może jest?) i wtedy albo decyduję się na 20-latka albo na 5-latka.
@J-DEVIL: Tobie może by nie przeszkadzała, ale innym już tak. Taki jest standard, że samochody mają być w miarę możliwości niezbyt stare (bo trudno o 9-10 letnim aucie powiedzieć nowe).
A pomysł ze zdjęciami przy zamawianiu wydłużałby tylko proces zamawiania. Teraz jest tak, że klikasz zamów przejazd i pojawia Ci się imię kierowcy, auto jakim przyjedzie i jego numery rejestracyjne. Minimum czynności.
Taki jest standard, że samochody mają być w miarę możliwości niezbyt stare


@Czipsu: Co innego 9 letni mercedes a co innego coś pokroju lanosa ( ͡° ʖ̯ ͡°) wtedy wolałbym 20 letniego mesia.
@Czipsu: no okej, pewnie i tak nigdy z tego nie skorzystam bo znając życie apka jest na ajfona i androida, poza tym w miastach z uberem bywam rzadko lub radzę sobie w inny sposób
Jeśli nie potrafisz ochronić swojego dobytku, to najwyraźniej na niego nie zasługujesz. Wolny rynek.


@IdzieGrzesPrzezWies: jeśli zechce Cie 2 pedałów zgwałcić a Ty nie potrafisz ochronić swojego odbytku, to najwyraźniej na niego nie zasługujesz, sraj uszami, wolny rynek
@plumkajacy_kalafior: Tak tylko że Uber obecnie oznacza jakąś tam gwarantowaną jakość usługi. TAXI nic nie oznacza a taki jest zamysł TAXI = gwarantowana jakość przejazdu, niestety mija się to z rzeczywistością. Co zrobić z podatkami nie wiem, myślę że podatki w paliwie są wystarczające, dlaczego masz karać ludzi za to że próbują jakoś zarobić na życie z resztą z zarobiony pieniędzy na Uberze i tak musisz rozliczyć się na PIT. Gdyby
@sal-vadore: bzdura
uber nic nie oznacza no chyba wze w glowie pelikana marketingowego
kazdy kaleka moze dołączyc do ubera...
jak podatki na paliwie są wystarczające to czemu kwa 30 mln polakow placi pit ?
bzdury...

lepszy sie obroni.... kur jak nie paci podatkow to sie obroni.....
regulator albo powinien zderegulowac zawod albo wykopac ubera
a podatek powinien im tak czy siak nałozyc