Wpis z mikrobloga

@androll33: social club niby już nie woła że złe hasło, ale teraz w ogóle się nie włącza. Tzn po kliknięciu w play niby w steamie pisze przez chwilę że grę uruchomiono ale po kilku sekundach nawet to znika i nic się nie dzieje.
@adrian43: Pojawiło Ci się sprawdzanie daty wydania? Coś takiego jak na obrazku. Jeśli nie, albo nie zrobiłeś tego, to gra nie odpali się przez #!$%@? Securoma. A może wcześniej miałeś pirata, i jakieś resztki zostały w rejestrze? A no i dopiero teraz pomyślałem, że skoro masz na Steamie, to GTA jest w najnowszej wersji, a więc wcale nie potrzebujesz Social Clubu do działania, możesz go spokojnie wywalić. Możesz też sobie sprawdzić
Pobierz androll33 - @adrian43: Pojawiło Ci się sprawdzanie daty wydania? Coś takiego jak na o...
źródło: comment_N6FQGk8goAVm4OzuPePq0Y6S6M3FWgWQ.jpg
@adrian43: Ja swoją kopię miałem na fizycznych płytkach, i zawsze grałem z crackiem od fed0ra + xliveless, parę kb a wiele problemów rozwiązuje. Czasami miałem problem z Securomem, i objawy były takie same jak u Ciebie, wtedy pomagało odpalenie GTA z wpisem /revoke lub -revoke w linii komend. Nie pamiętam nic więcej, wybacz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może znajdziesz coś jeszcze w guglach, albo na gtasite.net