Wpis z mikrobloga

Tak, już niedziela, pewnie umieraliście z tęsknoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Specjalnie dla @alma_ postarałem się, żeby ta część nie była zbytnio nudna, postarałem się nie skupiać na aktorach i ich życiu prywatnym, tylko tutaj będziecie mieli ciekawostki o świecie PLiO i innych ciekawych szczegółach. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, to wezmę je sobie do serca i postaram się wprowadzić poprawki w następnych częściach :)

1. Arya Stark jest ulubioną bohaterką żony pisarza, George'a RR Martina. Musiał on jej obiecać, że postać ta przeżyje do końca książki

2. W sezonie, w którym jeden ze Starków skazywał kogoś na śmierć i wykonywał wyrok, Stark ten ginął jeszcze w tym samym sezonie

3. Autor Gry o Tron, został zapytany na kim wzorował postać Stannisa Baratheona. Odpowiedział, że wzorował ją na samym Juliuszu Cezarze

4. Język Dothraków został stworzony wyłącznie na potrzeby serialu i zawiera on ponad 3000 słów

5. W serialowym Żelaznym Tronie, możemy dopatrzeć się Glamdringa - miecza należącego do Gandalfa z Władcy Pierścieni

6. Muzyka którą słyszymy podczas sceny śmierci Jona Snowa, jest muzyką, którą mogliśmy usłyszeć wcześniej - podczas pożegnania Jona z Branem w pierwszym sezonie. Co ciekawe kawałek ten nazywa się 'Goodbye brother'

7. W książce, ostatnimi słowami Robba Starka były 'Szary Wicher', a Jona Snowa 'Duch'. W obu tych przypadkach, bohaterowie wymawiali imiona swych wilkorów

8. Jeśli wierzyć, że Stannis nie żyje, to prawdziwy ród Baratheonów (nie licząc Tommena jako że jest on bękartem) wygasł

9. W książce, nie ma dosłownej przesłanki, że Ramsay wykastrował Theona, jednak jest wiele podpowiedzi na to wskazujących

10. Jeśli Tyrion byłby faktycznie winny śmierci Joffreya, to trójka rodzeństwa Lannisterów, zabiłaby po jednym królu

Jakbyście mieli jakieś wątpliwości, to piszcie, mam nadzieję, że wyprowadzę Was z błędu, a może to Wy mnie wyprowadzicie! Ogólnie jakbyście mieli rozkminę dotyczącą Gry o Tron, to też walcie od razu do mnie! :D

Wołam również zainteresowanych, którzy skomentowali lub dali plusa mojemu wpisowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli mam Cię dodać na spamlistę, napisz mnie lub zaobserwuj, jeśli mam Ci nie zawracać tyłka, to też pisz!

@gdziemojeciastka: @vxrd: @masowe-duraczenie: @alma_: @Comboman: @IroL: @KaTtrrA: @hubsson: @8Dawid88: @FishuSG: @panpe: @mala_kropka: @Sidey: @masowe-duraczenie: @Sentox: @xWaleq: @algarve_: @Comboman: @xza: @technosobliwosc: @lisek517: @queerlord: @GreenCasein: @deny06: @xyz23: @misisk: @radziol: @JAmajki: @emkape: @adibeat: @Kampala: @NerQa: @waluss: @NomenNescio: @ColdMary6100: @kasin: @Tomasz_Bickowy: @Marcinox: @Sentox: @Viserion: @FizylieRR: @sebastiann: @Polonus: @bigi_: @typowyrandom: @van_der_mrowa: @Seul

#ciekawostki #graotron #got #gameofthrones
#ciekawostkigot <- Obserwuj, żeby być na bieżąco!
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SamChilders: klikam 2 link mam 8 zdjec. Klikam 3 link mam 8 zdjeć ale zaczyna się od 2 zdjecia. 5 link zaczyna sie od 3 zdjecia, 6 od 4...itd, moze to iOS?
  • Odpowiedz