Wpis z mikrobloga

Mirki mam pewien problem z moim promotorem a więc zacznijmy od początku studiuje Mechanike i Budowe maszyn ze specjalizacją Obrabiarki CNC. Owy promotory w maju tym roku ustalił mi temat z którego miałem się bronić, a prace miałem dość wymagającą to zacząłem ją robić w lato. Konstrukcja mojej praca została praktycznie wykonana, zostało jedynie napisać ją. Wczoraj idę do niego a on mówi że temat musi być zmieniony ponieważ moja specjalizacja nie jest związaną z pracą dyplomową. Ja mówie wtf? Przecież Pan wiedział jaką mam specjalizacje i sam nawet mi Pan temat ustalał a moja praca jest praktycznie skonczona. Powiedział że temat musi być definitywnie zmieniony. W tym tygodniu ma mi dać znać no kuźwa....
#studia #studbaza #problem #promotor
  • 9
@mosci_K: a w temacie: mi promotor zmienił temat na "łatwiejszy" jego zdaniem (budowa urządzenia elektronciznego, zmiana z kilku czujników, które znam i pracowałem z nimi na jeden, którego nie znałem... i to miało być łatwiej, bo mniej). Na szczęście było to w lutym tego roku, pracę bronię w styczniu i niedawno wziąłem się do roboty. Mam nadzieję, że nie odbije nic tak jak Twojemu. A możesz się postawić i iść do