Wpis z mikrobloga

Mirki, postanowielem cos zmienic w swoim zyciu...a nie chcialem zaczynac od rozowego :P i padlo na przejscie z bojowkaandroid do #bojowkawindowsphone.
Moj wybor to #lumia640 XL Dual Sim i musze powiedziec tak.....ale to zapierd@#$@#!!! Po kilku dniach użytkowania jestem mega zajarany tym sprzetem.
Moze macie jakies rady dla poczatkujacego mobilnego windowsiarza?
Tym razem chcialem jakos moze zadbac o telefon i go w....cos ubrac?
Chodzi mi po glowie takie cudo...http://www.aliexpress.com/item/Hybrid-Shockproof-Armor-Rugged-Hard-Case-Cover-Stand-For-Microsoft-Lumia-640-XL/32347364365.html?spm=2114.01020208.3.280.KWeTce&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

Moze mial ktos stycznosc? Jest w ogole sens? To samo sie dotyczy szkla ...jest sens zamawiac cos chinskiego czy np. takie 3mk Hard Glass polecane tutaj od czasu do czasu?

#lumia #windowsphone
  • 7
  • Odpowiedz
@bizkitek83: miałem długi czas wp, po przesiadce ze słabego androida byłem pod mega wrażeniem, teraz niedawno przesiadłem się na dobrego androida i widzę jak wp jest ubogi, ale skoro dobrze Ci sie z niego korzysta to git majonez, o to chodzi :D
  • Odpowiedz
@bizkitek83: Tak, pobrać tubecast lub metrotube do yt. Przez ie też działa ale tak masz dodatkowe funkcje. Radzę nie zmieniać systemowej przeglądarki, ie jest świetny na 8.1. Jeśli lubisz personalizację sprawdź tileart (aplikacja). Do ulepszenia lockscreena pobierz lockmix są tam fajne darmowe rzeczy :) jak coś to pytaj
  • Odpowiedz