Wpis z mikrobloga

@Pantograf: Ogolnie to zawsze bawia mnie zachwyty nad takimi umiejetnosciami. Ktos sie nauczy programowac, robic wyceny przedsiebiortsw, jakiegos jezyka, wkladajac w to mnostwo godzin, to "e, duzo osob potrafi, nic wielkiego". A tu kobieta jezdzi na jakims k---a duzym kole, zrobi dwa fikolki jak ja za dzieciaka na trzepaku, pewnie nie spedzila nad tym wcale wiecej czasu, niz wymagaja umiejetnosci wspomniane wczesniej, ale juz pol mirko sie zachwyca, bo to
  • Odpowiedz
Zawsze się k---a znajdzie taki specjalista - eeee po co to robisz, są lepsze ćwiczenia. Jesz zdrowo? To super bulwo, ale są sto razy lepsze rzeczy i zdrowsze, a auto kupiłeś, to mogłeś wybrać lepsze, jak już chciałem wydawać pieniądze na komunikację, bo wiadomo, że przede wszystkim transport siłą pierdów. No ja p------e. Fajnie się dziewczyna bawi. Są lepsze ćwiczenia niż podnoszenie sztangi, ale mimo to jest całkiem sporo sztangistów. Może chodzi
  • Odpowiedz
Ogolnie to zawsze bawia mnie zachwyty nad takimi umiejetnosciami. Ktos sie nauczy programowac, robic wyceny przedsiebiortsw, jakiegos jezyka, wkladajac w to mnostwo godzin, to "e, duzo osob potrafi, nic wielkiego". A tu kobieta jezdzi na jakims k---a duzym kole, zrobi dwa fikolki jak ja za dzieciaka na trzepaku, pewnie nie spedzila nad tym wcale wiecej czasu, niz wymagaja umiejetnosci wspomniane wczesniej, ale juz pol mirko sie zachwyca, bo to "nietypowe" xD

@
  • Odpowiedz
Ogolnie to zawsze bawia mnie zachwyty nad takimi umiejetnosciami. Ktos sie nauczy programowac, robic wyceny przedsiebiortsw, jakiegos jezyka, wkladajac w to mnostwo godzin, to "e, duzo osob potrafi, nic wielkiego".


@Coolek: A mnie bawi w--------e się o wyimaginowane problemy xD
Proszę bardzo, znalezisko o facecie znającym wiele języków - ponad 2500 wykopów, główna z płomieniem, 315 komentarzy, a więc dużo więcej atencji niż pani z tego wpisu.
  • Odpowiedz