Wpis z mikrobloga

@NapoleonV:

Islamski "postęp"


to nie postęp, tylko powrót do tradycji, prawilny konserwatyzm powinieneś szanować

@sportingkielce:

dodałbym #bekazlewactwa


religijny konserwatyzm to lewactwo?
nauczcie się wreszcie znaczenia słów, których używacie, bo żal patrzeć na taką ignorancję
  • Odpowiedz
@NapoleonV: to robota CIA, dla władzy i kasiory zabijała względnie normalnych polityków i obsadzała na stołkach swoich pionków którzy byli religijnymi #!$%@? na całym bliskim wschodzie. I oto efekty.
  • Odpowiedz
@stingah: czy miałeś na myśli "to odmienność kulturowa, którą lewactwo się podnieca o tak bardzo pragnie nam narzucać"?

Przecież jakby mieli nowoczesną kulturę - globalistyczno-postepową to nie byłoby "różnorodności kulturowej", bo mieliby taką samą kulturę - nowoczesnego zachodu.

Czyli lewactwo jednak popiera globalizację i ujednolicanie kultur w jedną, czyt. eksterminację odmienności kulturowej ?
@afc85: @durielek:
  • Odpowiedz
@Laserade: Nie, nie miałem. Bardziej "ten konserwatyzm i przywiązanie do tradycji którym prawactwo się podnieca". Przecież napisałem.

Smutne, że przez takie gimboprawactwo takie partie jak Korwin traca szanse wejscia do sejmu.
  • Odpowiedz
@Laserade: szkoda gadać w sumie, koncepcja prawicy i lewicy na wykopie już dawno przestała mieć znaczenie, teraz są prawaki i lewaki, prawactwo to faszyzm a lewactwo to bolszewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rzygać się chce, bo nikt już nie myśli o Polsce tylko o tym żeby przekonać innych do swojej racji. Smutne, że sami sobie będziemy zagładą.
  • Odpowiedz
Smutne, że sami sobie będziemy zagładą.


@stingah:

No nie chcę gadać o lewakach znowu, ale to tylko jedna ze strony nas popycha ku zagładzie ...

Prawica jest za silnym państwem narodowym, czyli przetrwaniem.
lewactwo jest za rozmyciem, likwidacją granic, wpuszczania wszystkich jak leci, tolerowania każdej możliwej patolgii, zmniejszenia liczby urodzeń każdym możliwym sposobem itp.
  • Odpowiedz