Wpis z mikrobloga

@cactooos: 7 cali (dokładnie 6.8) jest fajne (0.8" robi dużą różnicę nie tylko przy PDF-ach, ale czytanie kodów źródłowych z przykładów książek informatycznych jest dużo bardziej komfortowe), ale niestety droższe niż 300-400zł...
@cactooos: W tej cenie zmieszczą się raczej czytniki 6". Jeśli PDFy będą stanowić duży udział, to chyba najlepiej któryś nowszy PocketBook. Ja akurat testowałem starsze modele i "wewnętrzne" opcje do PDFów mają lepsze w porównaniu do innych czytników. Ale nowsze będą po prostu sprawniej działać. Obiecująco wygląda Touch Lux 3, ale dłużej go w rękach nie miałem, no i lekko wykracza poza określoną cenę.
@cactooos: Ja mam akurat Touch Lux 2 i Ultra. Touch Lux 2 jakby wolniej od Ultry działał z PDFami, dlatego piszę, że coś nowszego by się zdało. I dlatego Touch Lux 3 na myśl przychodzi. Bo Ultra to chyba jeden z najdroższych, więc wspominam tylko dlatego, że mam :)
@cactooos: Ten onyx ma takie, że dotyk działa bardzo teoretycznie i dość długo się uruchamia. Zresztą pod linkami tak opisałem trochę. Ogólnie ciężko znaleźć czytnik, który by wad nie miał. Dlatego zdefiniuj sobie co dla Ciebie ważne, poczytaj trochę o dostępnych czytnikach - polecam swiat czytnikow, stronę Cyfranka i eksiazki.org Tam znajdziesz najwięcej.