Wpis z mikrobloga

#warcraft #trailer #worldofwarcraft

Mireczki, co sądzicie o tym trailerze? Prawdę powiedziawszy mam bardzo mieszane uczucia. Postanowiłem podzielić się moimi spostrzeżeniami (nie to żeby były jakieś odkrywcze czy coś).

Zbroja Lothara wygląda jak plastikowa.
0:35 - przecież to nawet nie udaje metalu, jest przedziwnie matowa, acz czysta, a do tego jak na tyle wymyślnych kształtów nie nosi na sobie żadnego zadrapania.

Zielony ekran
0:26 - wygląda jak klasyczny przykład nieudanego zielonego ekranu. Dlaczego światło z tła nie ma żadnego związku z postacią na pierwszym planie?
1:24 - oczy bolą.

Do tego oczy krwawią, gdy ujęcie przechodzi z prawdziwych aktorów oświetlonych w studiu (choć w filmie w tym momencie są w plenerze) na orków oświatlonych jakby... hm... bardziej realistycznie?
Spotkanie Lothara z zielonoskórymi też wygląda jak mistyczne spotkanie człowieka z tworami komputera.

Do tego orkowie potrafią tylko młócić waląc z góry.

Wyszedł mi w końcu z tego nieco #boldupy

Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc
  • 10
@brewer: poważnie całe uzbrojenie wygląda jakby wzięli kostiumy z jakiejś wypożyczalni dla dzieci, do tego jak sceny przechodzą z prawdziwych aktorów na orków to wygląda strasznie kiczowato - jak Jordan i postacie z kreskówek w Kosmicznym Meczu xD
@brewer: Kostiumy może i wyglądają komicznie, ale jest to jakby nie patrzeć smaczek i puszczenie oczka w stronę tych którzy są od dawna z serią. Jakby nie patrzeć taka przesadzona i dość komiczna wersja ich zbroi mocno podobna jest do tej z Warcrafta 3 i wcześniej :)