Wpis z mikrobloga

@derick: Papier ukończenia większości studiów w Polsce jest mniej warty, niż uprawnienia na wózek widłowy. Do suplementu dyplomu powinni dawać maszynkę do zbierania jagód.
Także nie martw się, tak kiedyś umrzesz. A za 10 lat, to będziesz się śmiał z tego.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Papier ukończenia większości studiów w Polsce jest mniej warty, niż uprawnienia na wózek widłowy. Do suplementu dyplomu powinni dawać maszynkę do zbierania jagód.


@Dap-Rah: skończ #!$%@?ć głupoty, wstydu oszczędź, jest wiele kierunków/uczelni, które wiele Cię nauczą, a zdobycie dyplomu jest czymś co nie każdemu się udaje
  • Odpowiedz
@derick: Pierwsz najgorszy, potem już nie będzie bolało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dogadaj się z prowadzącymi na tzw. awans, chyba że możesz go robić oficjalnie i lecisz dalej. Ewnetualnie zmień kierunek, to dobry moment,
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: na awans nie ma szans a kierunku nie chce zmieniać bo lubię ten, wyszła głupia sytuacja bo całe wakacje żyłem w przekonaniu, że mam tylko 1 egzamin nie zdany natomiast przy wpisywaniu ocen do indeksu okazało się, że mam jeszcze drugi egzamin #!$%@? a prowadzący przez przypadek wpisał mój numer indeksu w mailu gdzie były numery indeksów osób które zdały, niby dostałem ten termin który mnie ominął w wakacje
  • Odpowiedz
@derick: A nie jest tak, że do 12 ECTS możesz iść dalej i powtarzać jeden przedmiot? Awans zawsze można, trzeba tylko się dogadać z prowadzącymi, zawsze mniej przedmiotów w kolejnym roku.
  • Odpowiedz