Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki. Mam życiowy dylemat mianowicie, studiuję Inżynierie Bezpieczeństwa. To jest coś związane z BHP xD Sam nie wiem do końca. I tu jest problem.. xD Pierwszy rok na politechnice to jest odsiew z maty.. a że ja z matą mam na bakier to pewnie zostanę odsiany :P Męczyć się czy gra nie warta świeczki.. alternatywą jest magazyn za 1,5k ojro w holandii.
#studbaza #problemypierwszegoswiata
  • 6
@AchtKommaAcht: nizly masz rozrzut - albo inzynier, albo magazynier... po mojemu czy ktos chce czy nie, kwestie bezpieczenstwa w przemysle sa i beda coraz bardziej rozbudowane, wiec tacy inzynierowie sila rzeczy beda potrzebni. praca dla inzyniera bezpieczenstwa - wszedzie tam, gdzie sa fabryki. przyszlosc magazyniera - magazyn. wybieraj. no chyba ze "matma be, nie bede sie uczyl", to rob za 1500 ojro do konca zycia.
@bidzej: bo mnie boli jeden fakt. Jestem po technikum. Zdałem technika wsio super :P Wszyscy po technikach do roboty praktycznie poszli.. albo na jakieś studia humanistyczne.. a ja stwierdziłem po co mi studia humanistyczne ? i co ja po tym bede robić? I ciepnąłem się z motyką na słońce( ͡° ͜ʖ ͡°)