Wpis z mikrobloga

o mamo:D

Odgrzebałem jakieś stare pliki z planem treningowym sprzed ponad roku. niesamowicie popatrzyć jaki progres zrobiło się przez taki okres. Nie wiem o co tam chodziło z tą olbrzymią objętością, ale znając mnie, to każda seria była na maksa :-) Dzisiaj 100kg do przysiadu to zakładam do rozgrzewki prosto z szatni :-)

Zastanawiacie się dlaczego nic się nie zmienia. Żonglujecie programami treningowymi co miesiąc. Rok. ROK. Tyle powinno upłynąć zanim zaczniesz oceniać efekty

#silownia #mikrokoksy #tbt
Pobierz b.....i - o mamo:D 

Odgrzebałem jakieś stare pliki z planem treningowym sprzed pon...
źródło: comment_PHeXGiFxHqtln7cYxW7S7lYQsEwIIZ9V.jpg
  • 16
@berti: Zarzucałem dzisiaj (chyba clean) na barki sztangę, 75kg poszło, 80 się bałem, bo mało miejsca na siłowni i bałem się, że uderzę głową w maszynę za mną.
@paramite: wyciskanie żołnierskie w kontekście podnoszenia ciężarów jest czymś co wstrzymuje a nie pomaga. robię push press.

generalnie teraz jestem na redukcji więc celem nie są przyrosty. pracuję z tym co mam. uczę się techniki.

zarzucam 90, podrzucam 80, wyrywam siłowo 55. rwanie jest siłowe bo nie jestem w stanie zejść stabilnie w przysiad mając sztangę nad głową, ale ten bój wrzuciłem ledwie miesiąc temu

myślę, że minie rok zanim będę
@paramite: bo w dwuboju liczy się ile podniesiesz nad głowę i jak dobrze to ustabilizujesz, co przekłada się też na ogólną siłę

różnica między push press a strict ohp, to te kilka centymetrów przy których sobie pomagasz wybiciem a w efekcie podnosisz nad głowę 10-20kg więcej
@paramite:

Glenn Pendlay mówi tak:

""The push press has more carryover to pressing in general – bench press etc. – than any other upper body exercise...
And that can't be done with the strict military press either. It's too hard to get it moving. You have such a weak point at the start that it limits the amount of weight you can use.
With a push press, you can put 10